×
  • Osta/Myy
  • Yritykset/Kaupat
  • Palvelut yrityksille
  • Mainosta bannerilla
  • Pohjanmaa++
  • Näin Swiftcourt toimii
  • Omat ilmoitukset
  • Ota yhteyttä
  • Svenska
  • Opel Zafira B 1.8i -06 juuri kats

    1 690 €
    Juuri katsastettu 7-hengen Zafira panoramakatolla!

    1.8 bensamoottori 140hv, manuaalivaihteisto. Moottori käy hyvin. Vaihteisto ja kytkin toimii niikuin kuuluu. Alusta ei kolise eikä vetele. Sisusta ehjä ja yllättävän siisti. Koriltaan myös ihan ok. Toki varmasti jotain ruosteenalkua saattaa löytyä.

    Ajettu 219tkm

    10/24 215tkm aurauskulmat säädetty
    5/24 209tkm öljyt ja suodatin vaihdettu.

    Ilmastointi, panoramakatto, 2x hyvät renkaat kesärenkaat uudenveroiset, vakionopeussäädin, vetokoukku, lohkolämmitin sis pistokkeella ym.

    Seuraava katsastus 23.7.2027.

    Ja tähän hintaan saa uusi omistaja myös vähän huoltaa jos kokee tarpeelliseksi:

    -Korjauskehotus tuli vasemman vetonivelen sisemmästä suojakumista sekä rekisterikilven valo ei toimi.

    *sitten jakopään huolto olisi vuosien puolesta ajankohtainen.
    *öljyt varmaan kannattaisi vaihtaa koska viimeisestä vaihdosta jo reilu 2vuotta
    *tuulilasissa halkeama, tuli heti katsastuksen jälkeen joten siitä ei merkintää
    *ilmastoini ei puhalla kylmää, pitäs ainaki täyttöhuolto tehdä
    *apukuskinpuoleinen takaovi ei aukea ulkopuolelta
    *kääntyvien ajovalojen häiriövalo syttyy välillä

    Hinta 1690euroa. Jos on kallis niin älä turhaan ota yhteyttä. Vaihdossa voin ottaa jonku tosi halvan auton.

    Hinta nousee luonnollisesti jos alan noita puutteita laittamaan
    Vuosimalli: 2006
    Km: 219000
    Merkki: Opel
    Ilmoittaja: Jani H
    Sijainti: 65520 Helsingby  Näytä kartalla
    Osasto: Autot
    Tyyppi: Myydään
    Tarkista auton historia
    Vältä kalliit ongelmat tarkistamalla auton historia. Alla olevan linkin kautta voit hankkia ajoneuvoraportin auton historiasta. Täytä VIN- tai rekisterinumero.
    Findit ei vastaa ilmoitetusta tuotteesta tai ilmoituksen sisällöstä. SMS-viestien lähettäminen ilmoittajalle mainostarkoituksessa on kiellettyä. Ilmoittaja ei halua ilmoitus- ym. myyjien soittelevan. Jos sinulla on muuta kysyttävää tai mielipiteitä, ottakaa ystävällisesti yhteyttä asiakaspalveluumme.