- Vuokrattavana 5r+k 96m2n asunto Koivulahdessa
- 9.7 kl 20:48
MYYTY!
Vuokrattavana 5r+k 96m2n asunto Koivulahdessa
980 €
Vuokrattavana uusi remontoitu 96 m²:n asunto, jossa on viisi huonetta, keittiö ja kodinhoitohuone. Asunto sijaitsee paritalossa osoitteessa Alvägen 4 – aivan koulun vieressä ja lähellä kauppoja.
Vuokraan sisältyy erillinen, lämmittämätön varastotila n. 10 m².
Asuntoon kuuluu oma terassi ja erillinen piha-alue marjapensaineen sekä pieni leikkialue, joka on yhteiskäytössä toisen asunnon kanssa.
Lämmitysmuotona on maalämpö ja vesikiertoiset patterit, lämmityskustannukset sisältyvät vuokraan.
Vuokra: 980 €/kk, minkä lisäksi maksetaan vesi 20 €/hlö ja nettiliittymä 20 €/kk.
Vuokrasopimus tehdään aluksi yhdeksi vuodeksi, minkä jälkeen se jatkuu toistaiseksi voimassa olevana.
Asunto on muuttovalmis 1. syyskuuta.
| Ilmoittaja: |
--- |
| Sijainti: |
--- --- |
| Osasto: |
Asunnot |
| Tyyppi: |
Vuokrataan |
Findit ei vastaa ilmoitetusta tuotteesta tai ilmoituksen sisällöstä. SMS-viestien lähettäminen ilmoittajalle mainostarkoituksessa on kiellettyä. Ilmoittaja ei halua ilmoitus- ym. myyjien soittelevan. Jos sinulla on muuta kysyttävää tai mielipiteitä, ottakaa ystävällisesti yhteyttä asiakaspalveluumme.