×
  • Osta/Myy
  • Yritykset/Kaupat
  • Palvelut yrityksille
  • Mainosta bannerilla
  • Pohjanmaa++
  • Näin Swiftcourt toimii
  • Omat ilmoitukset
  • Ota yhteyttä
  • Svenska
  • Ford Tornero Connect 1.8tdic paketbil

    799 €
    Kone tila kaipaa osaava harrastaja kenellä on aika. Koneen oikeassa etukulmassa vuotaa öljy. Sisätila lämmitys paketin liitos kohdalla konehuoneen puolella letku vuotaa jäähdytin neste. Pakoputki poikki noin 20 cm viimeisen pöntön jälkeen. ABS yksiköstä vika koodi. Vaihto yksikkö hankittu ja tulee mukaan arvo 120€. Vasen ajovalon lasista tuli sanomista katsastuksessa sumea. Yksi taka rek kilven valo pimeä. Käsijarru vasen puoli teho heikko vaijerin vaihto tarpeellinen. Oikea etukulmaan jarru satula vaihdettu tammikuussa. Tuulilasin lämmitys toimii hyvin. Auto voi ajaa ja siirtää sellaisena kun se on. Webasto toimii ja on ulkopuolella kuiva. Auto tarvii vesi täydennys tasaisiin väliin niin jos pitkän matkan päästä haet niin traileri voi olla parempi. Ajo kielto astuu voimaan 3.5.2026. Auton alla on huonot nasta renkaat. Eli käytännössä tällä on myynnissä rullaava pakettiauto kori joka on hyvässä kunnossa mutta konehuoneen tekniikka on heikossa kunnossa. 799€/ järkevä tarjous jos on sujuva kauppa vaihto ainostaan soutoveneeseen.
    Vuosimalli: 2008
    Km: 340000
    Merkki: Ford
    Ilmoittaja: Glenn Hannus
    Sijainti: 66640 Maksamaa  Näytä kartalla
    Osasto: Autot
    Tyyppi: Myydään
    Tarkista auton historia
    Vältä kalliit ongelmat tarkistamalla auton historia. Alla olevan linkin kautta voit hankkia ajoneuvoraportin auton historiasta. Täytä VIN- tai rekisterinumero.
    Findit ei vastaa ilmoitetusta tuotteesta tai ilmoituksen sisällöstä. SMS-viestien lähettäminen ilmoittajalle mainostarkoituksessa on kiellettyä. Ilmoittaja ei halua ilmoitus- ym. myyjien soittelevan. Jos sinulla on muuta kysyttävää tai mielipiteitä, ottakaa ystävällisesti yhteyttä asiakaspalveluumme.