- Oma saari vapaa-ajan asunnolla Röukas-järvellä - Kauhaholmarna
- 13.4 kl 16:24
Oma saari vapaa-ajan asunnolla Röukas-järvellä - Kauhaholmarna
40 000 €
Täysin oma saari vapaa-ajan asunnolla rauhallisessa ja idyllisessä Röukasissa! Saaren pinta-ala on noin 1200 m², ja se on veden ympäröimä joka puolelta, tarjoten häiriöttömän ja yksityisen sijainnin.
Saarella sijaitsee kesämökki sekä erillinen saunarakennus. Mökissä on suuret ikkunat järvelle päin sekä veranta etupuolella.
Tontti on luonnontilainen, ja siellä kasvaa puita ja muuta kasvillisuutta. Saaren ympärillä on hyvät mahdollisuudet uimiseen, veneilyyn ja kalastukseen. Saaren itäpuolella kalastusmahdollisuudet ovat erityisen hyvät. Lisäksi saarella on yksinkertainen laituri.
Sijainti tarjoaa ilta-aurinkoa sekä kauniit näkymät veden yli.
Tämän tyyppinen kiinteistö on ainutlaatuinen ja harvinainen. Nykyisin näin pienelle saarelle rakentaminen ei yleensä ole mahdollista, mikä tekee tästä poikkeuksellisen tilaisuuden.
Tontin pinta-ala: 1200 m²
Kiinteistö: PARADISÖN 946-421-1-76
Findit ei vastaa ilmoitetusta tuotteesta tai ilmoituksen sisällöstä. SMS-viestien lähettäminen ilmoittajalle mainostarkoituksessa on kiellettyä. Ilmoittaja ei halua ilmoitus- ym. myyjien soittelevan. Jos sinulla on muuta kysyttävää tai mielipiteitä, ottakaa ystävällisesti yhteyttä asiakaspalveluumme.