×
  • Osta/Myy
  • Yritykset/Kaupat
  • Palvelut yrityksille
  • Mainosta bannerilla
  • Pohjanmaa++
  • Näin Swiftcourt toimii
  • Omat ilmoitukset
  • Ota yhteyttä
  • Svenska
  • OPEL VIVARO 1.6 D L2HI, 148tkm -18

    11 950 €
    Tästä sopivasti hyvä pitkämallinen Vivaro jossa kahdet hyvät renkaat, täyd huoltokirja, huollettu viimeksi 140tkm kohdalla, Vakionopeudensäädin, Ilmastointi, peruutuskamera ja tutkat, Vetokoukku, Moottorilämmitin,laturi ja sisäpistoke, oikea airbagin onoffnappi, 3-paikkainen, NAVI, bluetooth radio, Pariovet takana sekä sivuovia molemmpin puolin, vaneroitu lisävalaistu tavaratila, Lisävarusteen ebersprächer ja tavaratilan lämmityspuhallin. Seuraava katsastus ennen 11.1.2027. Ajoneuvovero yht. 288€ vuodessa. 2 x avainta.
    Sis. alv 25,5 - Myös vaihto ja rahoitus kysy meiltä lisää.
    Vuosimalli: 2018
    Km: 148500
    Merkki: OPEL VIVARO 1.6 D
    Ilmoittaja: Auto-Trade A Sandström ab
    Sijainti: 68600 Pietarsaari  Näytä kartalla
    Osasto: Autot
    Tyyppi: Myydään
    Lisätietoa: https://www.auto-trade.fi
    Tarkista auton historia
    Vältä kalliit ongelmat tarkistamalla auton historia. Alla olevan linkin kautta voit hankkia ajoneuvoraportin auton historiasta. Täytä VIN- tai rekisterinumero.
    Findit ei vastaa ilmoitetusta tuotteesta tai ilmoituksen sisällöstä. SMS-viestien lähettäminen ilmoittajalle mainostarkoituksessa on kiellettyä. Ilmoittaja ei halua ilmoitus- ym. myyjien soittelevan. Jos sinulla on muuta kysyttävää tai mielipiteitä, ottakaa ystävällisesti yhteyttä asiakaspalveluumme.