×
  • Osta/Myy
  • Yritykset/Kaupat
  • Palvelut yrityksille
  • Mainosta bannerilla
  • Pohjanmaa++
  • Näin Swiftcourt toimii
  • Omat ilmoitukset
  • Ota yhteyttä
  • Svenska
  • Omakotitalo 100m2 Maalahdessa, oman lammen rannalla, yhdessä tasossa

    700 €
    Omakotitalo, 4 h, k, ruokailuosa, vaatehuone, lämmin varasto, wc, sauna, kylpyhuone, jossa Idon suihkukaappi, piharakennus, jossa kylmävarasto ja klapiliiteri. Keittiössä induktioliesi, liesituuletin, puuhella, jääkaappipakastin, astianpesukone, mikro.
    Lämmitys vesi- ilmalämpöpumppu, lämpöpumppu, takka ja puuhella.
    Keittiö, sauna ja pesuhuone uusittu 2021. Samalla tehtiin putki- ja sähköremontti.
    Vuokralainen voi halutessaan tehdä pihaan keittiöpuutarhan. Pihassa on maakellari.
    Vuokralainen solmii oman sähkö-, vesi- ja jätehuoltosopimuksen ja ottaa laajan kotivakuutuksen. Vuokraan sisältyy nopea laajakaista kuitu ja talven auraus pihaan. Vuokratakuu 1,5 kk vuokra.

    Vi svarar även på svenska.
    Ilmoittaja: Vesa Vesterinen
    Sijainti: 66100 Maalahti  Näytä kartalla
    Osasto: Omakotitalot
    Tyyppi: Vuokrataan
    Findit ei vastaa ilmoitetusta tuotteesta tai ilmoituksen sisällöstä. SMS-viestien lähettäminen ilmoittajalle mainostarkoituksessa on kiellettyä. Ilmoittaja ei halua ilmoitus- ym. myyjien soittelevan. Jos sinulla on muuta kysyttävää tai mielipiteitä, ottakaa ystävällisesti yhteyttä asiakaspalveluumme.