×
  • Osta/Myy
  • Yritykset/Kaupat
  • Palvelut yrityksille
  • Mainosta bannerilla
  • Pohjanmaa++
  • Näin Swiftcourt toimii
  • Omat ilmoitukset
  • Ota yhteyttä
  • Svenska
  • Kia Venga 2010

    4 490 €

    1,4 ISG EX 5D EcoDynamics - 6 kk korotonta ja kulutonta maksuaikaa! - Vetokoukku / Ilmastointi / Juuri katsastettu / Lohkolämmitin+sisäpistoke / Huoltokirja

    Mittarilukema
    181000 km
    Polttoaine
    Bensiini
    Vetotapa
    Etuveto
    Kulutus (yhdistetty)
    5.90
    Teho
    66 kW
    Päästöt
    136.0 g/km
    Rekisteritunnus
    CHU-952
    Katsastettu
    2025-07-23
    Käyttöönottopäivä
    2010-09-30
    Vaihteisto
    Manuaali
    Rek. (Henk.)
    5

    Varusteet

    * Tähän henkilöautoon 6 kk täysin koroton ja kuluton maksuaika
    osta nyt ja aloita lyhennyksien maksaminen vasta myöhemmin. Koskee vain osamaksusopimuksia ja edellyttää ajoneuvon noutamista toimipisteestä.
    * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
    Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
    Vetokoukku
    Kahdet renkaat
    Ilmastointi
    Lohkolämmitin ja sisäpistoke
    Penkinlämmittimet edessä
    Juuri katsastettu
    Huoltokirja
    Kaukosäätöinen keskuslukitus
    Audio-sisääntuloliitäntä
    * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.

    Vuosimalli: 2010
    Km: 181000
    Malli: Venga
    Ilmoittaja: J.Rinta-Jouppi Oulu
    Sijainti: 90400 Oulu  Näytä kartalla
    Osasto: Autot
    Tyyppi: Myydään
    Lisätietoa: https://www.rintajouppi.fi/vaihtoautot/Kia/Venga/CHU-952/
    Tarkista auton historia
    Vältä kalliit ongelmat tarkistamalla auton historia. Alla olevan linkin kautta voit hankkia ajoneuvoraportin auton historiasta. Täytä VIN- tai rekisterinumero.
    Findit ei vastaa ilmoitetusta tuotteesta tai ilmoituksen sisällöstä. SMS-viestien lähettäminen ilmoittajalle mainostarkoituksessa on kiellettyä. Ilmoittaja ei halua ilmoitus- ym. myyjien soittelevan. Jos sinulla on muuta kysyttävää tai mielipiteitä, ottakaa ystävällisesti yhteyttä asiakaspalveluumme.