1,5 EcoBoost 150 hv FWD M6 Titanium 5-ovinen - 6 kk korotonta ja kulutonta maksuaikaa! - Vetokoukku, Vakionopeudensäädin, Pysäköintitutka edessä ja takana, Lämmitettävä tuulilasi, Bluetooth, Avaimeton käynnistys. - J. autoturva - Ilmainen kotiintoimitus!
Varusteet
* Tähän henkilöautoon 6 kk täysin koroton ja kuluton maksuaika
osta nyt ja aloita lyhennyksien maksaminen vasta myöhemmin. Koskee vain osamaksusopimuksia ja edellyttää ajoneuvon noutamista toimipisteestä.
* J. kotiintoimitus - Tee kaupat vaivattomasti etänä ja toimitamme auton luoksesi jopa 24 tunnissa. Tähän ajoneuvoon ILMAINEN KOTIINTOIMITUS!
* J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
* J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Lite (1 vuosi / 20000 km)
Huoltomuistio
Kahdet renkaat
Kahdet erikoisvanteet
Vetokoukku
Vakionopeudensäädin ja ajonopeusrajoitin
Pysäköintitutka edessä ja takana
Lämmitettävä tuulilasi
Lämmitettävät etuistuimet
Kaksoisautomaattinen ilmastointi
Bluetooth
Istuimet - ISOFIX kiinnitysvalmius lastenistuimia varten
Sadetunnistin
Avaimeton käynnistys
Ajovaloautomatiikka
Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana
Suomi-auto
* Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Vuosimalli: | 2015 | |||
Km: | 198000 | |||
Malli: | Kuga | |||
Ilmoittaja: | J.Rinta-Jouppi Kotka | |||
Sijainti: | 48600 Kotka Näytä kartalla | |||
Osasto: | Autot | |||
Tyyppi: | Myydään | |||
Lisätietoa: | https://www.rintajouppi.fi/vaihtoautot/Ford/Kuga/RSH-224/ |