2.0 TDI 150 Ambition DSG Autom. - SUOMI-auto, 1.om, Merkkihuollettu, Webasto, LED, Adapt.Vakkari - J. autoturva - Ilmainen kotiintoimitus! - 6 kk korotonta ja kulutonta maksuaikaa! (ALV väh.kelp.)
Varusteet
* Tähän henkilöautoon 6 kk täysin koroton ja kuluton maksuaika
osta nyt ja aloita lyhennyksien maksaminen vasta myöhemmin. Koskee vain osamaksusopimuksia ja edellyttää ajoneuvon noutamista toimipisteestä.
* J. kotiintoimitus - Tee kaupat vaivattomasti etänä ja toimitamme auton luoksesi jopa 24 tunnissa. Tähän ajoneuvoon ILMAINEN KOTIINTOIMITUS!
* J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
* J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
SUOMI-auto
1. omistajalta
Skoda merkkiliikkeen huoltokirja
Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kauko-ohjauksella (Webasto)
LED Ajovalot
Kahdet renkaat
Aluvanteet kesä- ja talvirenkaissa
Ilmastointi: Automaattinen
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
Lämmitettävä ohjauspyörä
Penkinlämmittimet
Pysäköintitutkat takana ja edessä
Android Auto ja Apple CarPlay
Isofix
Mäkilähtöavustin
Rengaspainevalvonta
Vakionopeudensäädin: Mukautuva
Kaistallapitoavustin
Avaimeton käynnistys ja kulku
Sähkötoiminen takaluukku
Ajotietokone
ALV-Vähennyskelpoinen
* Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Vuosimalli: | 2022 | |||
Km: | 170000 | |||
Malli: | Kodiaq | |||
Ilmoittaja: | J.Rinta-Jouppi Seinäjoki, Jouppilantie | |||
Sijainti: | 60320 Seinäjoki Näytä kartalla | |||
Osasto: | Autot | |||
Tyyppi: | Myydään | |||
Lisätietoa: | https://www.rintajouppi.fi/vaihtoautot/Skoda/Kodiaq/CRG-187/ |