×
  • Osta/Myy
  • Yritykset/Kaupat
  • Palvelut yrityksille
  • Mainosta bannerilla
  • Pohjanmaa++
  • Näin Swiftcourt toimii
  • Omat ilmoitukset
  • Ota yhteyttä
  • Svenska
  • OST Sähkömummisten RISAT tarakka akut ja laturit jne sähkö tekniikka osat

    Tavoitteena Vaihtokauppaa, mutta OSTAN rahalla tapauksesta riippuen.
    **Tapauksesta riippuen saatan maksaa välirahaa jopa, vaihtokaupassa.

    Etsin esim vanhaksi menneitä/viallisia Sähkö polkupyörien akkuja, etenkin esim ns perus 28 Sähkö mummis pyörien ns tarakalle tulevia akkuja.

    Näitähän on myyty jo marketeissa jne sen 15+ vuotta. Eli risoja ja vanhaksi menneitä on ollut jo pitkään olemassa.
    Perus halppis settejä, eli kiinan vanne-napamoottorillisia on ollut ja on edelleen useissa perus malleissa, joissa Vannekoot esim 26 tai 28 , jopa esim 24 sähkö Jopossa, helkama velox.

    Saa tarjota myös Verkkovirtalatureita, kaikenlaisia, etenkin noita vanhoja 24V 28V jne. Risat-vajaat-tarpeettomat jne

    Samaten jos sinulta löytyy vaikka KIEROON menneitä Napamoottorilla olevia etu-ja takavanteita, joista hyödyntää varaosia. Oli ne sitten 24 26 tai 28 vanteisia.

    Vajaat-risat vanhat Akkuvikaiset tms Sähkö polkupyörät. Niihin liittyvät osat jne.



    cagiva4ever@yahoo.com
    nolla4o-8742o6neljä , vain soitot, kiitos !  ei Tekstareita !!  En käytä ns älypuhelinta, eikä kiinnosta tekstailla.
    Soitot mieluiten 18:00 jälkeen.
    @ paras, sinne suoraan vaihtokauppa kuvat tietoineen jne !

    Yksityinen myyjä. Yksityis omaisuutta.
    Ilmoittaja: ojatalo
    Sijainti: 68100 Himanka  Näytä kartalla
    Osasto: Pyörät
    Tyyppi: Ostetaan
    Findit ei vastaa ilmoitetusta tuotteesta tai ilmoituksen sisällöstä. SMS-viestien lähettäminen ilmoittajalle mainostarkoituksessa on kiellettyä. Ilmoittaja ei halua ilmoitus- ym. myyjien soittelevan. Jos sinulla on muuta kysyttävää tai mielipiteitä, ottakaa ystävällisesti yhteyttä asiakaspalveluumme.