×
  • Osta/Myy
  • Yritykset/Kaupat
  • Palvelut yrityksille
  • Mainosta bannerilla
  • Pohjanmaa++
  • Näin Swiftcourt toimii
  • Omat ilmoitukset
  • Ota yhteyttä
  • Svenska
  • Peltoa 3 ha

    123 456 €
    Myydään n. 3 hehtaaria tukioikeutettua peltoa ja siihen liittyvä pieni metsäpalsta n. 0,5 ha. Mahdollisuus ostaa myös peltoon liittyvä n. 5 hehtaarin neva-alue, jonka raivaaminen pelloksi on helposti tehtävissä. Lisäksi samalla aukeamalla on myös toinen n. 3 hehtaarin peltoala myynnissä toisen omistajan toimesta.

    Pelto sijaitsee Ähtärin Niemiskylän perällä aivan kylätien varrella.

    Lohkomis- ja muut kiinteistökaupan kustannukset maksaa ostaja. Tarjouksia otetaan vastaan. Myyjä pidättää itselleen oikeuden tarjousten hyväksymiseen tai hylkäämiseen.
    Ilmoittaja: Jorma
    Sijainti: 63920 Inha  Näytä kartalla
    Osasto: Metsä & Puu
    Tyyppi: Myydään
    Findit ei vastaa ilmoitetusta tuotteesta tai ilmoituksen sisällöstä. SMS-viestien lähettäminen ilmoittajalle mainostarkoituksessa on kiellettyä. Ilmoittaja ei halua ilmoitus- ym. myyjien soittelevan. Jos sinulla on muuta kysyttävää tai mielipiteitä, ottakaa ystävällisesti yhteyttä asiakaspalveluumme.