- HALUTAAN VUOKRATA TAI OSTAA KOLMIO PIETARSAAREN KESKUSTASTA
- 30.8 kl 17:42
HALUTAAN VUOKRATA TAI OSTAA KOLMIO PIETARSAAREN KESKUSTASTA
Iäkäs ja rauhallinen eläkeläispariskunta etsii hyväkuntoista kolmiota Pietarsaaren keskustasta. Ensisijaisesti etsimme vuokra-asuntoa, mutta myös asunnon ostaminen on mahdollista, mikäli sopiva koti löytyy.
Toiveena on:
- hissitalo ja hyvä esteettömyys
- parveke
- hyväkuntoinen ja muuttovalmis asunto
- keskeinen sijainti palveluiden läheisyydessä
- rauhallinen ja viihtyisä taloyhtiö
Esteettömyys on meille erityisen tärkeää: asuntoon ja hissille tulisi päästä mahdollisimman vaivattomasti ilman portaita tai muita merkittäviä kulkuesteitä.
Jos tiedossasi on sopiva asunto, myös sellainen, joka ei vielä ole julkisessa myynnissä tai vuokrattavana, kuulisimme siitä mielellämme.
Tarjoa rohkeasti sopivaa asuntoa!
| Annonsör: |
Johnny Lindqvist |
| Plats: |
68600 Jakobstad Visa på karta |
| kategori: |
Lägenheter |
| Typ: |
Önskas hyra |
Findit ansvarar inte för den utannonserade varan eller annonsens innehåll. Reklam-SMS förbjudet. Annonsören vill ej bli ringd av tele- eller annonssäljare. Har du övriga frågor eller åsikter, vänligen kontakta vår kundtjänst.