- Enkelitaulu ja kirja
- 19.6 kl 07:41
Annonsen har utgått!
Enkelitaulu ja kirja
Enkelitaulu ja kirja
Myydään yhdessä tai erikseen
-vanha suojelusenkelitaulu MYYTY
taulun mitat 28x34cm
taulu on vanha, kuvassa hieman ryppyjä ja oikeassa reunassa on takaosan naula tehnyt pienen reijän aivan reunaan
-Minne käynkin maailmassa -10e
Reijo Niinimäki, toim. Hanna Aho painettu 2015 ISBN 978-951-843-257-2
Kuv. Silja-Maria Wihersaari
Sisältää CD-äänikirjan /ehjä -Tarina alkaa vuodesta 1942
kirja on siisti ja ehjä -omistuskirjoitus peitetty tarranauhalla ensimmäisellä aukeamalla
Minne käynkin maailmassa on koskettava tositarina pienen sotalapsen vaiheista Ruotsissa. Alussa kaikki on pelottavaa, ja koko maailma pojalle arvaamaton. Vähitellen uusi kieli ja uudet ihmiset Gåren tilalla alkavat tulla tutuiksi. Mutta missä on lopulta pojan oikea koti?
Herkin akvarellein kuvitettu lastenkirja kertoo Jumalan johdatuksesta ja huolenpidosta vaikeina aikoina. Kirja sopii ennen kaikkea kouluikäisille, mutta myös alle kouluikäisille ääneen luettavaksi. Tarina ei jätä kylmäksi myöskään aikuista lukijaa.
Mahdolliset postikulut lisätään hintaan.
Tilisiirto , Mobilepay eri numero - aviomiehen numero
Noudettaessa KOTIRANNALTA käteismaksu tai MobilePay mahdollisuus eri numero - aviomiehen numero
Soita tai sms 050 4909455
Ring eller sms 050 4909455
Annonsör: |
--- |
Plats: |
--- --- |
kategori: |
Möbler & heminredning |
Typ: |
Säljes |
Findit ansvarar inte för den utannonserade varan eller annonsens innehåll. Reklam-SMS förbjudet. Annonsören vill ej bli ringd av tele- eller annonssäljare. Har du övriga frågor eller åsikter, vänligen kontakta vår kundtjänst.